top of page
батьківщина мати

Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів "Код Нації" до 32-ї річниці Незалежності України

Номінації

екологія

01

Еко Україна

Номінація декоративно-ужиткових робіт, виготовлених із вживаних речей та/чи вторинної сировини. Під час виконання роботи необхідно звернути увагу на розкриття теми, креативний підхід до створення та демонстрації свого виробу. На Конкурс подаються відео або фото робіт, відповідно до вимог. У конкурсі не беруть участі готові фабричні вироби. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

02

Жартівлива Україна

Номінація сучасного гумору та Tik-Tok творчості. Роботи мають бути авторськими, ідея жартівливого/сатиричного характеру роботи (гуморесок, мемів, карикатур, відео, уривків стендапу, колажів, коломийок тощо) має відповідати темі та/або ідеї Конкурсу. Оцінюванню підлягають роботи надані у текстових, фото та відео форматах.  Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

меми
співають гімн

03

Код Нації. Гімн фестивалю

Номінація музичних робіт. На Конкурс подається музичний твір, який має змістовно відповідати ідеї, меті, цілям, задачам Національного Фестивалю “Код Нації”. Відображає мотив та напрям заходу, має позитивний настрій. Музика та вірші мають бути авторськими та не використовуватись раніше. На Конкурс подаються роботи у загальновживаних відеоформатах у високій якості. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не пройдуть перевірку на плагіат, будуть зняті з оцінювання.

вироби

04

Майстерна Україна

Номінація літературних робіт. На конкурс подаються авторські вірші або гуморески, схожі за тематикою до теми, мети, цілей, задач Конкурсу. Подаються роботи у текстовому форматі.

05

Мелодійна Україна

Номінація музичного мистецтва (вокальний та інструментальний жанри).

05/01

Музична Україна

Інструментальний жанр номінації "Мелодійна Україна". Оцінюється майстерність виконання творів на музичних інструментах. Роботи повинні відповідати меті, ідеї, цілям Конкурсу або ж бути дотичними до них. На Конкурс подаються роботи у загальновживаних відео та аудіо форматах тривалістю до 4 хв. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

Марина Круть грає на Бандурі

05/02

Співоча Україна

Вокальний жанр номінації "Мелодійна Україна". Для участі у Конкурсі подаються номери - сценічне виконання вокальних композицій. Пісні можуть виконуватися акапельно, під музичний супровід наживо, під фонограму (-). Оцінюванню не підлягають пісні виконавців з рф та білорусі, а також тих, творчість яких заборонено на території України Законом. На Конкурс подаються роботи у загальновживаних відеоформатах, у високій якості, тривалістю до 4 хв. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

Калуш на євробаченні
радіодиктант

06

Писемна Україна

Номінація літературних робіт. На Конкурс подаються есе, тема яких відповідає або є дотичною до теми/ідеї Конкурсу. Формат - word/google документ обсягом до 1 сторінки, шрифт Times New Roman 14, міжрядковий інтервал 1.5, поля стандартні). Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

07

Солов'їна України

Номінація сценічного мистецтва (декламування). На конкурс подаються виконання ліричних/драматичних творів, мотив/тема яких відповідає або є дотичними до теми/ідеї Конкурсу. На Конкурс подаються роботи у загальновживаних відеоформатах, у високій якості, тривалістю до 4 хв. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

сценічна творчість

08

Мальовнича Україна

Номінація образотворчого мистецтва (живописний та digital жанри).

малює на графічному планшеті

08/01

Digital-Арт Україна

Жанр графічних проєктів, виконаних за допомогою комп’ютерних засобів. На Конкурс подаються роботи –  відображення власного бачення мети Конкурсу. Технічні вимоги: роздільна здатність не менша за 1920*1080 пікселів для прямокутного формату робіт або 1000*1000 пікселів для квадратних робіт; формат jpeg, jpg або png. У роботі не можуть використовуватись шаблони, фото, інші елементи, створені сторонніми виконавцями. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

дитина малює

08/02

Живописна Україна

Жанр художніх робіт, виконаних за допомогою технік живопису з використанням акварелі, гуаші, акрилу, олійних фарб тощо. На Конкурс подаються малюнки із зображенням власного бачення мети та/або теми Конкурсу. Роботи мають бути сфотографовані або відскановані у форматі pdf,  jpeg, jpg або png. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не задовольняють технічні вимоги, оцінюванню не підлягають.

09

Фотографічна Україна

номінація візуального мистецтва. Конкурсні роботи у цій номінації - постановочні фотографії із мінімальною кількістю пост обробки. На Конкурс подаються фото в форматі jpg, jpeg або png з достаньою роздільною здатністю. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

фотограф

10

Хореографічна Україна

Номінація хореографічного мистецтва.

10/01

Сучасна хореографія

Жанр номінації “Хореографічна Україна”. Оцінюванню підлягають танцювальні постановки у стилях хіп-хоп, брейк-данс, кейк-поп, джаз-фанк, хай-хілс тощо. Вітаються оригінальні образи, локації, метафоричні сенси творів тощо. Постановки, виконані під твори російських та білоруських виконавців оцінюванню не підлягають. На Конкурс подаються роботи у загальновживаних відеоформатах, у високій якості, тривалістю до 4 хв. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

Група сучасних танців

10/02

Народна хореографія

Жанр номінації “Хореографічна Україна”. Оцінюванню підлягають постановки  народного танцю. Вітаються оригінальні образи, локації, метафоричні сенси творів тощо. Постановки, виконані під твори російських та білоруських виконавців оцінюванню не підлягають. На Конкурс подаються роботи у загальновживаних відеоформатах, у високій якості, тривалістю до 4 хв. Робота не має містити вказівок на виконавця роботи, керівника, міста тощо. Роботи, що не відповідають технічним вимогам, оцінюванню не підлягають.

танцюють гопака

КОНТАКТИ

Гаряча лінія

Працює щоденно

З 10:00 по 20:00 

Тел: +380931775739

  • Facebook
  • Instagram
  • charity
bottom of page